XRP, JTO, SHIB Coin ve Bu 4 Altcoin İçin Sıcak Gelişmeler Var!

Shiba Inu temsilcisi, SHIB Coin ordusuna pasif gelir konusunda bazı açıklamalar yaptı. Paradigm, önde gelen kripto borsası Coinbase’e önemli miktarda ETH boşalttı. XRP, Grayscale Digital Large Cap Fund portföyüne yeniden girdi. Ve daha fazlası!

XRP, ETH, SHIB Coin ve bu 4 altcoin’den önemli haberler var….

Topluluğa milyonlarca SHIB Coin ödenecek

Shiba Inu temsilcisi, SHIB Coin ordusuna pasif gelir konusunda bazı açıklamalar yaptı. Bu bağlamda ne kadar LEASH veya SHIB Coin kazanabileceklerine dair ipucu verdi. Lucie’nin paylaşımına göre, ShibaPunkz dApp staking için güncellendi. Sonuç olarak, staker’ları önümüzdeki dört ay içinde 2 LEASH ve etkileyici 85.000.000 SHIB Coin alacaklar.

ShibaPunkz.art, Shibarium Blockchain’de başlatılan ShibaPunkz NFT koleksiyonundan Shiba Inu temalı NFT’lerin stake edilebileceği bir dApp. DApp’ın resmi tokenini SPUNK olarak tanıyoruz. Bu platformda staker’ların ödül olarak SPUNK tokenları kazanma imkanları var. Ancak şimdi, Lucie’ye göre, kullanıcılar Shibarium ödül tokeni LEASH ve SHIB’yi de kazanabilecekler.

Paradigm Coinbase’e 6.500 ETH Yatırdı

Ethereum, Cumartesi günü kayda değer bir işlemin ardından düşüş gördü. On-chain verilere göre, kurumsal bir likidite ağı olan Paradigm, dünyanın önde gelen kripto borsalarından biri olan Coinbase’e önemli miktarda ETH boşalttı. Bu gelişmeyle lider altcoin fiyat düşüşü aynı zaman denk geldi. Bu da piyasa oyuncularının ilgisini çekti.

Arbitrum, Ethereum’u 400 milyon dolar geride bıraktı

Önde gelen bir Katman-2 (L2) ölçeklendirme çözümü olan Arbitrum, Mart 2023’te yerel tokenı ARB’nin piyasaya sürülmesinden bu yana kayda değer bir yükseliş eğiliminde. Geçtiğimiz 30 gün içinde ARB’nin değerinde %74’lük şaşırtıcı bir artış yaşandı. Bu da protokole yönelik artan piyasa ilgisinin altını çiziyor. Özellikle, Arbitrum’un günlük merkezi olmayan borsa (DEX) hacmi önemli bir artış yaşadı. Bu gelişmeyle protokol, bu önemli metrikte ilk kez Ethereum’u (ETH) geçti. Bu dönüm noktası, Arbitrum’un merkezi olmayan finans (DeFi) ekosisteminde ölçeklenebilirliğinin giderek daha fazla benimsendiğini ve tanındığını vurguluyor.

XRP Grayscale Digital Large Cap Fund’a geri döndü

Üç yıl sonra XRP, Grayscale Digital Large Cap Fund veya GDLC portföyüne yeniden eklendi. En büyük kripto tabanlı OTC yatırım ürünlerinin operatörü Grayscale, 2023 dördüncü çeyrek incelemelerinin ardından fon bileşen ağırlıklarını yeniden gözden geçirdi. Bazı büyük altcoin’ler ve en iyi DeFi varlıkları Grayscale’in sepetlerinden çıkarıldı. Ancak Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere XRP’nin geri dönüşü en çok beklenen gelişme oldu.

Grayscale, Avalanche (AVAX) ve XRP’yi satın almak için nakit gelirlerini kullanmaya başladı. Her iki token de piyasa değerine göre ilk 10’da yer alıyor. Fonun güncel yapısında AVAX ve XRP, portföy değerinin sırasıyla %1,14 ve %2,54’ünden sorumlu olacak.

Solana işlem hacmi son yılların en yüksek seviyesine ulaştı

Son raporlara göre Solana günlük işlem hacmi 40 milyar doların üzerine çıktı. Bu, 2022 Ekim’den bu yana gördüğü en yüksek seviye. Bu arada, SPL standardı kullanılarak oluşturulan tokenların ekonomik verimindeki artış, 2022’nin sonlarından bu yana görülmemiş seviyelerde. Solana’da işlem gören mevcut değer, işlem hacimlerinin yedi günlük hareketli ortalamasının yaklaşık 5 milyar dolar olduğu Aralık ayı başında kaydedilen hacimlere kıyasla %700 oranında arttı.

Ethereum Layer2 TVL, 19,61 milyar dolara ulaştı

Ethereum Layer2’deki kilitli toplam değer (TVL), 7 günlük %1,11 artış kaydetti. Böylece TVL 19,61 milyar dolar oldu. Kilitlenen ilk beş değer şunlar:

  • Arbitrum One (9,73 milyar dolar, 7 günlük artış %5,49);
  • OP Mainnet (5,47 milyar dolar, 7 günlük düşüş %9,22);
  • Base (0,726 milyar dolar, 7 günlük düşüş %17,75);
  • Manta Pacific (0,712 milyar dolar, 7 günlük artış %37,08);
  • Metis Andromeda (0,669 milyar dolar, 7 günlük artış %9,05).

JTO, sakin piyasada coştu: Günlük %20’nin üzerinde artış gösterdi

OKX’in 6 Ocak tarihli piyasa verilerine göre, JTO düşüşe geçmeden önce 1,89 dolara kadar yükseldi. Jito, şu anda 24 saatlik %20,75 artışla 1,854 dolardan işlem görüyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*